Polityka prywatności i cookies

Polityka Prywatności

Podając  adres email i wysyłając formularz zgadzasz się na przetwarzanie danych  zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.z 2002 roku, Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zgadzasz się także na otrzymywanie informacji handlowej drogą elektroniczną, zgodnie z ustawą z dnia 26.08.2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną obowiązującą od 10 marca 2003 roku.Twój adres email jest całkowicie bezpieczny i nie zostanie udostępniony ani odsprzedany osobom trzecim. Pozostawiając swój adres email w pełni akceptujesz niniejszą politykę prywatności. Aby otrzymać informację handlową zostajesz poproszony o podanie Swojego imienia i adresu email oraz zaznaczenie pola formularza potwierdzającego akceptację polityki prywatności. Twoje imię służy tylko i wyłącznie do personalizacji wiadomości wysyłanych do Ciebie.

Akceptując politykę prywatności w pełni wyrażasz zgodę na zapisanie się na listę mailingową  i otrzymywanie droga elektroniczną informacji o ofertach i produktach finansowych w formie biuletynu. Biuletyn jest całkowicie bezpłatny. W każdej chwili możesz  wypisać się z listy klikając na link zawarty w każdej wiadomości wysyłanej do Ciebie. Zastrzegamy sobie prawo do wysłania niezapowiedzianych wiadomości. Pod pojęciem niezapowiedzianej wiadomości administrator serwisu rozumie informacje nie związane z tematyką finansową, zawierające informacje handlowe lub  życzenia.

Administrator serwisu nie ponosi odpowiedzialności  za ewentualne szkody powstałe w wyniku skorzystania z ofert handlowych przedstawianych w wysyłanych biuletynach.

Zapisanie się na biuletyn informacyjny jest jednoznaczne z akceptacją polityki prywatności jeśli się nie zgadzasz z polityką prywatności w każdej wiadomości od nas  masz możliwość rezygnacji.

Akceptacja polityki prywatności jest dobrowolna i oznacza świadome zrozumienie treści w niej zawartych.

Zastrzegamy sobie prawo do wprowadzania zmian w Polityce Prywatności. Każdą osobę, która zapisuje się na  bezpłatny biuletyn obowiązuje aktualna Polityka Prywatności. Jakiekolwiek wprowadzane zmiany nie wpływają na podstawową zasadę dotyczącą bezpieczeństwa, udostępniania  i sprzedaży adresów email.

Przedstawione dane mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 k.c.