Bez badania zdolności kredytowej i BIK

Property Secured Fund S.A. oferuje wachlarz rozwiązań dla przedsiębiorców poszukujących szybkiego dostępu do elastycznego finansowania. Wstępna decyzja w ciągu 48 godzin od zgłoszenia, wypłata środków do 10 dni od zgłoszenia.

W zależności od wybranego wariantu oferujemy:

finansowanie do 10 000 000 zł
okres finansowania do 18 miesięcy
finansowanie do 50% wartości zabezpieczenia
możliwość karencji odsetek
elastyczne podejście do indywidualnych przypadków

Umowa pożyczki zawierana jest w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Poniesione w związku z nią koszty mogą być zaliczone jako koszty uzyskania przychodu przez przedsiębiorcę.

więcej informacji o pożyczkach na stronie firmy – Property Secured Fund S.A.

Oferujemy pomoc w pozyskaniu kapitału dla przedsiębiorców i osób prywatnych prowadzących działalność gospodarczą a także kompleksowe wsparcie dla Twojego biznesu. Zapewniamy rynkowe ceny, błyskawiczną decyzję i prostą procedurę. Finansujemy ambitne i ciekawe projekty na każdym etapie inwestycyjnym. Zabezpieczamy się na nieruchomościach niezabudowanych i zabudowanych, w tym mieszkaniowych, handlowych, rekreacyjnych, usługowych czy magazynowych.

Finansujemy też Klientów w kryzysie, z negatywnym BIK, zaległościami US, ZUS. Konsolidujemy zadłużenia, spłacamy dotychczasowych wierzycieli, negocjujemy z bankami i wykupujemy trudne wierzytelności.

więcej informacji o pożyczkach na stronie firmy  – Property Secured Fund S.A.

Polecamy też 25tys z możliwością składania wniosków z komórek
szczegóły tutaj